Informacja z drugiego spotkania w fazie pilotażu z partnerstwem lokalnym w Pile

Loading
loading..

Informacja z drugiego spotkania w fazie pilotażu z partnerstwem lokalnym w Pile

26 kwietnia, 2012
AdminBarka
No Comments

Informacja z drugiego spotkania w fazie pilotażu z partnerstwem lokalnym w Pile, dnia 26.04.2012 w siedzibie Lidera, ul. Bohaterów Stalingradu 23.

W spotkaniu uczestniczyli partnerzy, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Akcji Humanitarnej „Życie” oraz Pani Lidia Pawelszczyk –specjalista ds. finansowo kadrowych w projekcie .

Tematem drugiego spotkania była analiza planowanego harmonogramu działań w fazie pilotażu oraz omówienie obowiązujących zasad stosowania oznakowania i materiałów promocyjnych. Omówiono obowiązującą dokumentację na podstawie umowy partnerskiej, przygotowano harmonogramy pracy partnerstwa. Ustalono, jak rozpisywać działania na poszczególne tygodnie

Opiekun omówił miejsca, które proponuje odwiedzić w ramach wizyty studyjnej. Zaproponowano Kraków, Warszawę, Kielce, Gdańsk. Jednak ze względu na różnorodność placówek, ilość organizacji PL zdecydowało się na wyjazd do Krakowa i Warszawy. Ustalono terminy wyjazdów studyjnych –pierwsza w miesiącu wrześniu  2012, druga w I kwartale 2013 roku.

Ustalono terminy spotkań w miesiącu maju , terminy wykonania harmonogramów oraz określono zadania dla poszczególnych członków partnerstwa na najbliższy czas.

Akcja Humanitarna rozpoczęła działania związane z przygotowaniem punktu konsultacyjno- informacyjnego – na razie bez kosztowe.

Opiekun merytoryczny Wiesława Cieślik

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background