Informacja z czwartego spotkania w fazie pilotażu z partnerstwem lokalnym w Pile

Loading
loading..

Informacja z czwartego spotkania w fazie pilotażu z partnerstwem lokalnym w Pile

31 maja, 2012
AdminBarka
No Comments

Informacja z czwartego spotkania w fazie pilotażu z partnerstwem lokalnym w Pile, dnia 31.05.2012 w siedzibie Lidera ul. Bohaterów Stalingradu 23.

W spotkaniu uczestniczyli: przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Przedstawiciele Akcji Humanitarnej, Przedstawiciele Sieci Barka Opiekun merytoryczny Wiesława Cieślik Animator Justyna Gawron.

Czwarte spotkanie szczególnie było poświęcone analizie realizowanych zadań, stopnia zaawansowania oraz omówieniu umowy partnerskiej, jej poszczególnych punktów i niejasności jak i przygotowania i wniosku o płatność .

Partnerzy omówili realizowane działania. Ustaliliśmy, że są zgodne z działaniami zaplanowanymi harmonogramie tygodniowym. Partnerzy bardzo ucieszyli się z realnej szansy zawarcia umowy partnerskiej między sobą oraz CRZL.

w trakcie spotkania również ustalono, na jakie inne działania zostaną przeznaczone środki finansowe nie wykorzystane w dwóch pierwszych miesiącach działania a znacznie przyczynią się do poprawy funkcjonowania zespołu pracowników projektu jak i realizacji poszczególnych zadań.

Na czerwiec zaplanowano działania zgonie z harmonogramem a szczególnie zaplanowano dla poszczególnych standardów przegląd wypracowanej dokumentacji oraz stopień realizacji zadań, określenia trudności: Za jedno z podstawowych zadań określono przygotowanie niezbędnej dokumentacji do sfinalizowania umowy z CRZL oraz wniosku o dofinansowanie zadań, których już na tym etapie nie można wykonywać bez kosztowo.

Opiekun merytoryczny
Wiesława Cieślik

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background