Gala Europejskiej Nagrody Obywatelskiej

Loading
loading..

Gala Europejskiej Nagrody Obywatelskiej

30 stycznia, 2015
AdminBarka
No Comments

W dniu 8 lutego br., w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu odbędzie się uroczysta gala wręczenia Fundacji Barka Europejskiej Nagrody Obywatelskiej. Organizatorem gali jest biuro europosłanki – pani Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz, która nominowała Fundację Barka do nagrody. W uroczystości uczestniczyć będzie 120 gości, przedstawicieli organizacji i instytucji z Poznania i Wielkopolski, a także partnerów, przyjaciół i współpracowników Fundacji Barka.W zaproszeniu na galę czytamy :

„Fundacja została nagrodzona za pomoc osobom, które najbardziej ucierpiały w procesie transformacji ustrojowej w Polsce oraz za popularyzację Ekonomii Społecznej na całym świecie. Warto podkreślić, że dziś Barka to organizacja, która stwarza warunki do rozwoju kilkuset tysiącom ludzi  zmarginalizowanych społecznie na całym świecie. Edukuje i przywraca do aktywności zawodowej m.in. podopiecznych w 14 dzielnicach Londynu. Rocznie do siedziby Fundacji przybywa kilkanaście delegacji obserwatorów z całego świata, którzy chcą w swoich krajach realizować programy aktywizacji społecznej”.

 Wydarzenie połączone jest z wystawieniem sztuki teatralnej pt. „Obwód Głowy” w reżyserii Zbigniewa Brzozy.

W dn. 25-26 lutego br., w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli odbędzie się kolejne uroczyste spotkanie związane z wręczeniem Fundacji Barka Europejskiej Nagrody Obywatelskiej. W załączeniu program spotkania w Brukseli.

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background