Barka Kanada

Loading
loading..

O nas

Idea Gospodarki Solidarnej towarzysząca od blisko ćwierćwiecza Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka znalazła swoja uznanie również w Kanadzie. W dniu 20 marca 2013 roku została zarejestrowana “Barka Canada Social Integration Society” z siedziba w Surrey w zachodniej Kanadzie. Misją Barki Kanada jest niesienie pomocy grupom najbardziej potrzebującym a w tym koncentracja na tych, którzy przybyli do Kanady z Europy Środkowej i Wschodniej w poszukiwaniu lepszego bytu, a z różnych względów zostali zepchnięci na margines życia społecznego.

Misją Barka Kanada jest kontynuacja pracy według filozofii działania i standardów pracy Fundacji i Sieci Barka. Barka Kanada została założona przez Panią Marię Placewicz, będącą obecnie Przewodniczącą Zarządu, Włodzimierza Placewicza, Katarzynę Major, Piotra Respondek oraz Błażeja Babiarz.

Misja

Misją Barki CA jest niesienie pomocy grupom najbardziej potrzebującym a koncentrujemy sie na tych, którzy przybyli do Kanady z Europy Środkowej i Wschodniej w poszukiwaniu lepszego bytu, a z różnych względów zostali zepchnięci na margines życia społecznego.

Barka CA Certificate of Incorporation

Kontakt

Barka Canada
9740 156 street
Surrey BC V3R 0X9
Canada
Tel.:   +01 778 886 6846
WEB: www.barka.ca
Email: info@barka.ca

 

Mapa dojazdu 

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background