Zaproszenie na konferencje „Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych – teoria i praktyka”

Loading
loading..

Zaproszenie na konferencje „Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych – teoria i praktyka”

10 grudnia, 2014
AdminBarka
No Comments

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt. „Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych – teoria i praktyka”. Wydarzenie to organizowane jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Obywatelska Wielkopolska” realizowanego przy współpracy z Związkiem Organizacji Sieć Współpracy Barka i Wielkopolską Radą Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych.

Konferencja odbędzie się dnia 16 grudnia 2014r. w Siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu przy ul. Św. Wincentego 6/9 (budynek B, aula im. Jana Pawła II).

Na konferencji poznają państwo podstawowe założenia Modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Konferencja będzie również okazją do debaty dotyczącej współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi w państwa gminie, mieście, powiecie.

Zapraszamy także na szkolenie dot. modelu, które odbędzie się 2 dni później 18 grudnia 2014r. w Siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu przy ul. Św. Wincentego 6/9 (budynek C).

Zaproszenie i programy obu wydarzeń znajdą Państwo w załączniku. Udział zarówno w konferencji jak i w szkoleniu jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności zarówno na konferencji jak i szkolenie do dnia 15 grudnia 2014r. do godz. 12.00. wiadomością na adres e-mail:

obywatelska.wielkopolska@umww.pl

W wiadomości proszę podać instytucje którą Państwo będą reprezentować.

Kontakt:

Jakub Olszak
Specjalista ds. rekrutacji i organizacji konferencji
Tel.: 505 874 963

Miejsce konferencji:

Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka
Poznań 61-003
ul. Św. Wincentego 6/9
budynek B, aula im. Jana Pawła II

Mapa dojazdu:

 

Informacje dodatkowe:

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background