Konferencja sieciująca partnerstwa lokalne w subregionie poznańskim „Ekonomia Wzajemności” 1 grudnia 2016

Loading
loading..

Konferencja sieciująca partnerstwa lokalne w subregionie poznańskim „Ekonomia Wzajemności” 1 grudnia 2016

25 listopada, 2016
Redaktor
No Comments

Partnerzy – Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka, Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych oraz Związek Organizacji Sieć Współpracy Barka zapraszają, w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej, na konferencję sieciującą partnerstwa lokalne w subregionie poznańskim „Ekonomia Wzajemności”, w czwartek, dnia 1 grudnia 2016 r. od godz. 9.00, prezentującą potencjał Partnerstw Lokalnych i dobre praktyki przedsiębiorstw społecznych w gminach subregionu poznańskiego.

W drugiej części konferencji odbędą się warsztaty branżowe dla przedsiębiorców społecznych, podczas których zarówno będzie można zdobyć praktyczną wiedzę, jak i podzielić się własnymi doświadczeniami.

Konferencja skierowana jest do osób , które już rozpoczęły swoją przygodę z przedsiębiorczością społeczną , jak i przedstawicieli NGO czy osób prywatnych zapoznających się dopiero z tematyką.

Konferencja odbędzie się w siedzibie WCES w Poznaniu, ul. Św. Wincentego 6/9, Aula im Jana Pawła II, budynek B, I piętro. Imprezą towarzysząca wydarzeniu będą Targi Ekonomii Społecznej.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do środy, dnia 30 listopada 2016 r., do godz. 10.00: dagmara.szlandrowicz@barka.org.pl, tel. +48 607 587 259

zaproszenie-konferencja-ekonomia-wzajemnosci-1grudnia-2016

konferencja-ekonomia-wzajemnosci-program

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background