Konferencja nt. upadłości konsumenckiej

Loading
loading..

Konferencja nt. upadłości konsumenckiej

21 listopada, 2014
AdminBarka
No Comments

Stowarzyszenie Program Wsparcia Zadłużonych, zaprasza w dniu 27 listopada 2014  r. na konferencję „Upadłość konsumencka „ucho igielne” czy szansa?” – o b. roboczym charakterze, poświęconą praktycznym konsekwencjom zmiany ustawy o tzw. „upadłości konsumenckiej”, która już niebawem wejdzie w życie. Dotychczasowe doniesienia mają na razie  ogólnikowy charakter. Organizatorzy chcą  w gronie fachowców, w tym osób, które uczestniczyły w procesie legislacyjnym nowelizacji ustawy przybliżyć zagadnienie tak ważne dla wierzycieli oraz ogromnej rzeszy osób zadłużonych .

Celem konferencji jest przybliżenie zapisów, praktycznych aspektów i konsekwencji zmiany ustawy „Prawo upadłościowe i naprawcze …”, uchwalonej przez Sejm w dnia 29 sierpnia 2014 r i podpisanej przez Prezydenta RP w dniu 19 września br.

W programie:

  1. Roman Pomianowski – Stowarzyszenie Program Wsparcia Zadłużonych: Potrzeby i oczekiwania osób zadłużonych na bazie doświadczeń z realizacji Programu Wsparcia.
  2. Adam Sójka – analityk Kancelaria Prawna Poznań: Zmiany wynikające z nowelizacji ustawy – nowe możliwości.
  3. Lucyna Dassuj – ekonomistka, doradca w zakresie oddłużenia, upadłości konsumenckiej: Upadłość konsumencka z perspektywy osobistych doświadczeń.
  4. Dyskusja panelowa na temat: Nowa upadłość konsumencka – czy może być szansą – dla kogo i na co? moderator dyskusji: radca prawny Katarzyna Witkowiak uczestnicy: Adam Sójka -analityk, Lucyna Dassuj, Roman Pomianowski
  5. Pytania z sali – dyskusja.

Termin: 27 listopada 2014 r.(czwartek), w godz.11.oo – 14.oo,
Miejsce: ul. Dąbrowskiego 77, Poznań, biurowiec Nobel Tower – nowa lokalizacja Programu Wsparcia Zadłużonych w Poznaniu.

Wstęp wolny
Prośba, o wcześniejsze potwierdzenie udziału na: wsparcie1@o2.pl.
Organizatorzy nie zapewniają bezpłatnego parkingu.

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background