Fundusze dla organizacji po 2014 roku

Loading
loading..

Fundusze dla organizacji po 2014 roku

6 listopada, 2014
AdminBarka
No Comments

Stowarzyszenie Instytut Zachodni oraz Centrum PISOP zapraszają 25 listopada na konferencję do udziału w Konferencji dotyczącej Funduszy Unijnych na lata 2014-2020 oraz możliwości pozyskania środków na współpracę międzynarodową przez organizacje pozarządowe.

Spotkanie będzie okazją do zdobycia informacji na temat nowego okresu programowania funduszy oraz  dyskusji o efektywnym wykorzystaniu tych środków, a także poznania innych instrumentów finansowania współpracy międzynarodowej organizacji pozarządowych. Konferencja składa się z dwóch części: plenarnej i warsztatowej. W pierwszej, prelegenci podsumują wykorzystanie środków europejskich w poprzednim okresie programowania, a także przedstawią założenia Funduszy Europejskich, w tym Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, na najbliższe lata. Zaplanowana jest również dyskusja ekspertów poświęcona wykorzystywaniu środków unijnych przez organizacje pozarządowe. W części warsztatowej uczestnicy w zależności od swoich zainteresowań i potrzeb będą mogli wybrać jeden z trzech bloków tematycznych: budowania partnerstw projektowych, rezultatów w projektach, wsparcia działalności międzynarodowej organizacji i samorządów – instrumenty finansowe.

Zgłoszenia do 21 listopada  mailem na adres konferencja@pisop.org.pl lub faksem pod nr tel. 61/851 91 34. Dodatkowych informacji o Konferencji udziela Sylwia Dziwińska pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem sylwia.dziwinska@pisop.org.pl.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background