Basia i Tomasz Sadowscy kandydatami na Człowieka Roku 2014

Loading
loading..

Basia i Tomasz Sadowscy kandydatami na Człowieka Roku 2014

28 stycznia, 2015
AdminBarka
No Comments

Trwa kolejna edycja plebiscytu organizowanego przez Głos Wielkopolski. Jak czytamy w opisie akcji: Kandydaci pracują w różnych branżach, pochodzą z różnych środowisk, mają różne zainteresowania. Łączy ich jednak pasja, chęć działania i wybitne osiągnięcia w minionym roku. Tyle że często sami się nimi nie chwalą. Dlatego „Głos Wielkopolski” – już tradycyjnie – chce wyróżnić takie osoby w plebiscycie na Człowieka Roku 2014. Wśród kandydatów są przedstawiciele różnych dziedzin – przedsiębiorcy, sportowcy, artyści, społecznicy, nauczyciele, policjanci, lekarze. Nieważna jest dziedzina, a osiągnięcia w niej.

Głosowanie poprzez SMS rozpoczęło się 9 stycznia i potrwa do 3 lutego. Kandydatów i ich dokonania można poznać zarówno poprzez tradycyjne, jaki internetowe wydanie Głosu. Laureaci plebiscytów w ramach  lokalnych wydań Głosu Wielkopolskiego, automatycznie przejdą do głosowania wojewódzkiego. Ono zakończy się 21 lutego o północy.

Na Basię i Tomka można głosować poprzez wysyłanie SMSów (nieograniczoną ilość,  na nr 72355 o treści CR.15. Każdy SMS (2,50 zl + VAT) to 1 głos. Głosujemy do 3 lutego.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background