10-lecie CIS w Odolanowie

Loading
loading..

10-lecie CIS w Odolanowie

20 września, 2021
Redaktor
No Comments

W minioną niedzielę 19 września, świętowaliśmy wraz ze  Stowarzyszeniem Trzeźwości w Odolanowie (Członkiem Sieci Barka)  10-lecie Centrum Integracji Społecznej w Odolanowie.  Jednym ze znamienitych gości i patronów jubileuszu była pani Marlena Maląg Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

To co nas wszystkich inspiruje w działaniach Centrum Integracji Społecznej w Odolanowie to osobiste zaangażowanie i odważne decyzje umożliwiające Uczestnikom CIS znajdującym się na zakręcie życiowym,  odbudowę poczucia godności oraz przynależności do wspólnoty lokalnej. Podziwiamy też zaangażowanie przedstawicieli CIS w Odolanowie w przekazywanie dobrych doświadczeń do innych gmin, dzielenie się wiedzą i umiejętnościami, by rozwiązania wspierające osoby słabsze, doświadczone wykluczeniem społecznym, rozwijały się w wielu miejscach i skutecznie pomnażały dobro wspólne.

Uczestnikom i  Pracownikom CIS-u oraz wszystkim osobom tworzącym wspierające partnerstwo lokalne z serca gratulujemy i życzymy kolejnych owocnych lat, rozwoju i solidarnego gospodarowania.

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background